הדברת כיני יונים – המזיק השקט שלא מודעים אליו

רבים בעיר ובכפר מרגישים גירודים, פריחה ועקצוצים והם אינם מודעים לדבר הנסתר אשר גורם להם הרגשה רעה זו. פעמים רבות כיני יונים הם הגורמים לבעיות אלה ולאחרות וכך הם זכו לכינוי המזיק השקט. סיבה נוספת לכינוי זה היא שכינים אלו הם קטנות מאוד, אף יותר מן הכינים הקטנים, וקשה לזהותם בעין בלתי מזויינת. כיני יונים הם צרה צרורה ההופכת לנפוצה יותר באזורנו ועקב חוסר המודעות אליהם, הרי שהם הולכים ונהיים נפוצים יותר ויותר. לו גם אתם מתחילים להרגיש את אחת מסימני הלוואי שתוארו לעיל, הרי שיש מקום להזמין מדביר ולטפל בנגע זה.

הדברת כיני יונים – הכיצד?

הדברת כיני יונים מתחילה ראשית כול מזיהוי הקן ממנו הם מגיעים, הקן יכול להיות גם עשרות מטרים מהבית ועל כן אין מדובר במשימה פשוטה כלל ועיקר. חשוב להבין כי הכינים יכולים להגיע אל הבית דרך קירותיו החיצוניים ועקב גודלם הקטן הם אינם מתקשים למצוא סדקים, חריצים או תאים קטנים מהם הם יכולים להיכנס אל הבית. כמו כל הדברה יש להקפיד כי היא תיעשה רק על ידי חומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה, כאשר אנו בריסוס פור יו מאפשרים לכל המעוניין ואף מעודדים אתכם להשתמש בהדברה ירוקה אשר ידידותית יותר לבני האדם המתגוררים בבית וללא ספק לסביבה לטווח הארוך והקצר.

טיפול מקיף ולא פרטני

מדבירים לא מנוסים נוטים לפעמים לבצע טעויות כאשר הדבר מגיע אל הדברת כיני יונים וזאת מן הטעם שלא די בריסוס הבית אלא יש צורך במציאת קן היונה עצמו ממנו מגיעים הכינים ובהשמדתו. רק טיפול מקיף בבעיה יבטיח כי הכינים לא יחזרו אל ביתנו ויפריעו את מנוחתנו שוב. לא רק זאת, אלא שהדברה איכותית של כיני יונים צריכה לעסוק גם במניעה ולא רק בטיפול מידי בכינים. לכן, יש צורך לדאוג גם להרחיק את היונים מן הבית ומן סביבתו הקרובה, בכדי לדאוג שהלה לא יקננו סמוך אלינו והכינים לא ישגשגו בקן. לצורך כך ניתן להשתמש במכשירים בסגנון עשה זאת בעצמך אשר ניתן להזמין מחברתנו או להזמין את המדבירים שלנו ולדאוג כי הם יעשו זאת בעצמם.  המכשירים מרחיקים את היונים באמצעות תדרים תת קוליים אשר בני אדם וחיות הבית אינם יכולים לשמוע וכך הם מבטיחים מבעוד מועד כי כיני היונים לא יגיעו אל סף דלתנו.

ריסוס פור יו היא חברת הדברה בעלת רישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה, להדביר את כל סוגי המזיקים וביניהם גם כיני יונים. הוותק והניסיון שלנו מאפשרים אבחון וטיפול יעיל, מדויק ומהיר.

לכל חשד של המצאות כיני יונים, אנא צרו קשר עוד היום בטלפון 1700-504-234 ונשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה (למעט שבתות וחגים).