כל מה שצריך לדעת על הדברת מזיקים

מאז שחר האנושות מזיקים הם אחת הרעות החולות ביותר לבני אדם. בין אם מדובר במכרסמים, חרקים, נמלים וסוגים נוספים ורבים. המזיקים לא רק פוגעים באיכות החיים שלנו ובהרגשתנו אלא הם גם מביאים עימם שלל מחלות אשר יכולות לסכן את בריאותנו. הצרה היא שהיכן שישנם בני אדם, בין אם מדובר בבית ובין אם מדובר בעסק, הרי שהמזיקים נמצאים גם כן, מפריעים לסדר יומנו ופוגמים באיכות החיים. מכאן החשיבות הרבה של הדברת מזיקים טובה ואיכותית אשר נעשית על ידי בעל מקצוע מנוסה ואיכותי. עלינו לזכור כי הדברה הינה דומה לנטילת תרופה המגנה על בריאותנו ומונעת ממחלות לפגוע בה.

 

הדברת מזיקים ירוקה – הפתרון המושלם
בעבר היה נהוג להשתמש בחומרי הדברה אשר יכולים לפגוע לא רק במזיקים אלא גם בבני אדם, חיות המחמד, האדמה, הצמחים והסביבה כולה. חברת ריסוס פור יו מבינים את חשיבותם של חומרי הדברה ירוקים הן מבחינת יעילות הריסוס והן מבחינת ההשפעה על הסביבה, ועל כן מקפידים להשתמש בהם בכל הזדמנות. הדברת מזיקים אשר נעשית על ידי חומרי הדברה ירוקים משמעה שימוש במכשירים אלקטרוניים או בחומרים המרחיקים את המזיקים מן השטח, חומרים אשר אינם מסכנים את הסביבה המידית כמו גם את האקולוגיה, חומרים בעלי רעילות נמוכה מאד וחומרים טבעיים. להדברה ירוקה מספר עקרונות כשמטרת כולם להבטיח כי הסביבה ובני האדם לא יפגעו כתוצאה מהשימוש בחומרים שונים, כמו גם מניעה של מזיקים בראש ובראשונה באזור מגורנו באמצעים טבעיים כגון שמירה על היגיינה, איטום פתחים שיכולים להזמין את המזיקים אלינו ועוד.

בטיחות, בטיחות ושוב בטיחות
אחד העקרונות החשובים ביותר אשר נוגעים להדברת מזיקים הוא עיקרון הבטיחות. הדברה אינה משחק לחובבנים ועליה להיעשות רק על ידי אנשים אשר עברו הכשרה וצברו ניסיון רב בתחום. לא בכדי מחייב משרד הגנת הסביבה בקבלת היתר מדבירים אשר בלעדיו חל איסור חמור לבצע הדברה. בכדי להיות זכאים לקבלת ההיתר יש חובה לעבור מבחן ולהשתתף באופן תדיר בימי העיון שמכנס המשרד בנושאי בטיחות. שימו לב כי ישנם 3 היתרים שונים הנוגעים לסוגי הדברת מזיקים, היתר קטילת חרקים, היתר לקטילת מכרסמים והיתר איוד, מי שמחזיק רק באחד מן ההיתרים אינו רשאי לעבוד בשני התחומים האחרים.
חברת ריסוס פור יו היא בין החברות היחידות בארץ המחזיקות בכל שלושת ההיתרים וזאת מתוך ראייה השמה את נושא הבטיחות במרכז עבודת ההדברה ואספקת שירות איכותי וכולל בתחום הדברת מזיקים. אנו משתמשים אך ורק בחומרים המורשים בחוק מאסכולת "הדברה ירוקה" – בחומרים ללא ריח, על בסיס צמחי וסינתטי, בעלי רעילות נמוכה המבטיחים הדברה אפקטיבית תוך הפחתת סיכון לבני אדם, חיות והסביבה.

 

אם נתקלתם במזיקים מכל סוג, צרו קשר טלפוני עוד היום 1700-504-234 ונשמח לייעץ כמו גם לטפל בבעיה.