מדביר תל אביב – הסוף למזיקים
עש, כינים, פרעושים, קרציות, תיקנים, טרמיטים, חולדות, נמלים וטרמיטים. רשימה זו אינה גרסה חדשה לעשרת המכות, אלא רשימה של חיות קטנות אשר יכולות להוציא את האדם החכם והחזק משגרת יומו ולפגום באיכות חייו ובביתו. המציאות מראה שמדי פעם חיות אלו מוצאות את עצמן בטריטוריה הפרטית של האדם מבלי שהוזמנו, אך עם זאת יש גם חדשות טובות והן שתמיד ניתן לצאת עם היד על העליונה, אם משכילים לפנות אל מדביר איכותי כגון חברת "ריסוס פור יו".
החית הקטנות בעיר הגדולה
כיוון שת"א הינה עיר גדולה עם תושבים רבים, יש בה לא מעט מקרים של פלישת החיות הנ"ל לבתים ולמשרדים הרבים שברחבי העיר. על כן אנו גאים לספר שנחלנו לא מעט ניצחונות בעיר, אנחנו מול המזיקים הקטנים. על כן בפעם הבאה שגם אתם מחפשים אחר מדביר תל אביב, דעו שמצאתם כתובת אמינה, אחראית, מתחשבת בסביבה ומאוד אפקטיבית. דעו מראש שחיים עם מזיקים אינה עובדה מוגמרת ולעיתים כל שצריך לעשות הוא פשוט לקרוא לנו – מדביר תל אביב זה אנחנו!
בדרך אליכם
אומנם אנו מאוד יעילים בת"א, אך גם בכול מרכז הארץ, כך שניתן להיעזר בשירותי מדביר תל אביב שאנו מציעים גם בערים נוספות כגון נתניה ואף חדרה. אנו תמיד זמינים וכיוון שאנו מודעים לחשיבות של תזמון ההגעה, איננו מבזבזים זמן ותוך מספר דקות בודקים שכול הציוד והחומרים מועמסים על הרכב ויוצאים לדרכינו.
שירות ואיכות
אז למה אנחנו ולא אחרים? ובכן כי אנחנו מכירים את אורך החיים של כל החיות הנ"ל, אנו יודעים היכן הם נוטים להסתתר, מתי הם יוצאים, מה הם מעדיפים לכרסם, מהו קצב הריבוי, מהו מחזור החיים, למה הם רגישים ועוד. כך שביכולתנו להתאים טיפול עבור כל זן של מזיק וזאת במקביל לשמירה על בריאות הדיירים ואיכות הסביבה. בנוסף אנו מאמינים באיכות עבודתנו ונאמנים ללקוח, כך שאנו מעניקים תקופת מעקב בה אנו מגיעים לביקורת מיוזמתנו, על מנת לוודא שהשטח נותר נקי. בהנחה ויש זיהוי, אנו מעניקים טיפול משלים ללא שום עלות נוספת.