המלצות וחוות דעת

חוות הדעת הללו נכתבו על ידי גולשים ברחבי הרשת, על עבודתם של משה אייזנברג (מנהל) וצוותו המקצועי, אשר מהווים היום את חברת ריסוס פור יו ומספקים לכם את מיטב שירותי מדביר בתל אביב ובכל רחבי הארץ:
מאת אורית 15/12/2008:

בעל מקצוע מקצועי וקפדן שיתף אותי לאורך כל הטיפול הייתה לנו בעיית טרמיטים שחזרה שוב ושוב ביצע טיפול טרמיטים רציני יסודי ומקצועי השתמש בחומרים ייחודיים שווה את הסכום שביקש בעבר התפתנו להמון חאפרים שניסו להוריד מחירים והמליצו על פתרונות שונים קדחו לנו בכל הרצפה יצאנו מהבית פעמים רבות אין ספק כמו תמיד הזול הוא היקר איזנברג הדברות לא מהזולים אך גם לא מהיקרים מקצוענים עם קבלות ואני מעיד על כך בפה מלא במיוחד במה שקשור לטרמיטים וחרקי עץ מומלץ.

 

מאת אביבה 07/09/2009:

איזנברג הדברות בהחלט הוכיחו לנו מהי מקצועיות את חוות הדעת אני רושמת לאחר ניסיון מר לצערי שחווינו על בשרנו עם 4 חברות הדברה לפני שהם הגיעו אלינו הבית נמצא בשכונה נגועה בטרמיטים החברות הקודמות לא היו זולות ואף מפורסמות יותר חיפשתי מומחים לטרמיטים והגעתי אליהם לאחר המלצות ורציתי להגיד שאנחנו מאוד מרוצים הנזק שנגרם לנו מהטרמיטים יקר בהרבה מעלות הטיפול בניגוד לרוב החברות שבצעו בבית טיפול של פחות מחצי שעה העבודה כאן לקחה להם כמעט יום עבודה שלם רק לאחר שרואים את צורת העבודה היחס והמקצועיות מבינים איזה הבדל עצום קיים בין החברות כמו כן מבצע העבודה היה מדביר שהציג תעודה בניגוד לאלה שאמרו למה צריך אז רבותי צריך רישיון כמו שצריך רישיון בשביל לעבוד בחשמל צריך גם רישיון להדביר ואת התוצאות רואים בפועל ושוב תודה לצוות של איזנברג הדברות.

 

מאת מיכל 03/06/2009:

חייבת להודות לו ועל פני הרשת רציני ומאוד מאוד מקצועי הופנתי ע"י מדביר מחברה אחרת (זה אומר הכל) הגענו למצב של יאוש אמיתי מהבית ותמורת סכום מגוכח החזיר לנו את החיוך לפנים תודה תודה ושוב תודה מכל משפחת פלדמן.

 

מאת חיים 06/05/2010:

פתרו לנו בעיית עכברושים קשה, אחרי שכבר כמעט התייאשנו…כל זה מלווה בחיוך, שירות נהדר ומחיר הוגן. בהחלט אמליץ לחבריי להשתמש בשירותיהם.

 

מאת יובל 25/05/2012:

מפרגן על המקצועיות הרבה ממליץ בחום פתרו לי בעיה עם טרמטים לפניהם פניתי ל 2 חברות נוספות קיבלתי עליהם המלצה מחברים בנמל מסתבר שלמרות שהם קטנים הם כנראה הכי מקצועיים בטרמיטים באזור אשדוד.