הדברת חרקי עץ

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חרקי עץ – הסכנה אורבת מעבר לפינה

חרקי עץ הם קבוצת חרקים אשר יכולה לגרום את אחד הנזקים החמורים ביותר לביתנו ולרהיטנו. קבוצת חרקים זו מורכבת ממספר מינים, אשר המוכר שבהם הוא הטרמיט עליו נרחיב את הדיבור במאמר נוסף. אך בדיוק כמו הטרמיט כך גם החרקים האחרים בקבוצה יכולים לגרום לנזק חמור לפריטי עץ ולמעשה להוציאם מכלל שימוש. בין אם מדובר במשקופים, שולחנות, יסודות הבית, או אפילו קירות מעץ – אין רהיט המחוסן מפני חרקים אלו כשהחרקים למעשה אוכלים את העץ ממנו מורכבים הרהיטים.

הטיפול הטוב ביותר – גילוי מוקדם

בכדי לבצע הדברת חרקי עץ על הצד הטוב ביותר ראשית כל יש לשים לב לכל סימן חריג ברהיטי הבית, ככל שנגלה יותר מוקדם את הסימנים, כך נוכל לטפל בהם יותר טוב! בין הסימנים אשר מעידים על כך כי ישנם חרקי עץ ברהיטנו ניתן להזכיר חורים קטנים ברהיטים, משקופים מכורסמים ומעט נסורת על הרצפה. חשוב להבין כי איתור חרק העץ ואבחנה מהו סוג החרק וכתוצאה מכך מהו סוג הטיפול המתאים, היא מומחיות של ממש ויש צורך במדבירים אשר צברו ניסיון רב בתחום זה.

ריסוס פור יו צברה ניסיון ארוך שנים בטיפול בחרקי עץ, זו ההתמחות שלנו – באבחונם וכמובן בהדברתם. אם ישנו חשש קטן ביותר לכך שחרקי עץ פלשו לשטחכם, אל תהססו להזמיננו, אנו נדע לאבחן האם מדובר בחשד מבוסס או לא. במקרה ואכן נגלו חרקי עץ, הרי שלא נגבה מכם תשלום נוסף על ההדברה ולאחריה נגיע לביקורת חוזרת גם כן ללא תשלום נוסף.

כיצד מבוצעת הדברת חרקי עץ?

הדברת חרקי עץ הינה תורה בפני עצמה, אשר רוב המדבירים בארץ אינם שולטים בה ובמקום לטפל במזיקים הם יכולים לגרום לנזק חמור בהרבה. השלב הראשוני בהדברה הוא גילוי החרקים, מכיוון שהחרקים נמצאים בתוך העץ הרי שלא ניתן להשתמש באמצעים רגילים או בחושנו בכדי לראותם ויש צורך באמצעים מיוחדים. חברתנו עובדת בשיטות אשר פותחו אצל חברות הדברה בארצות הברית ומשתמשת באמצעים אלקטרוניים ייחודים בכדי לגלות האם ישנם מזיקים בתוך העץ. לאחר הניטור יש צורך להכריע על שיטת ההדברה המועדפת שכמובן נעשית מתוך רצון להציל את הרהיט ולא לגרום לו לנזק נוסף. חשוב לזכור כי השיטות הישנות בהן ניסו לשמוע את המזיקים בתוך העץ, חלפו מן העולם ואם זוהי השיטה בה המדביר שהזמנתם פועל אנו מציעים לכם לעצור אותו לפני שיגרם הרס נוסף ומיותר לרהיט.

צריכים הדברה? השאירו פרטים ונחזור אליכם

פוסטים נוספים

ריסוס טרמיטים

כל מה שרציתם לדעת על הליך ריסוס טרמיטים בכל רחבי העולם ניתן למצוא מאות סוגים שונים של טרמיטים, אך בישראל מצויים רק כמה עשרות מינים

להמשך קריאה »

הדברת תיקנים

הדברת תיקנים – פתרון פשוט לבעיה ארוכת שנים ניתנו להם מספר שמות – תיקנים, מקקים או בלשון העם – הג’וקים, הם אחד החקרים הבלתי חביבים

להמשך קריאה »