הדברת טרמיטים

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הדברת טרמיטים – הבנה מעמיקה, כלים נכונים, התמחות ומקצועיות

לא בכדי נחשב ריסוס טרמיטים לאחד מפעולות ההדברה החשובות ולצד זאת הקשות ביותר. הטרמיטים הם אחד מזני החרקים המזיקים ביותר והם יכולים לכלות את רהיטי העץ שלנו במהירות מפחידה, כמו גם משקופים, תשתיות עץ, יסודות ועוד. הטרמיטים ניזונים מהסיבים אשר בעץ ומרגע שהם התמקמו בביתכם הרי שיהיה קשה מאוד להוציאם באמצעים רגילים. חשיבות זיהוי הטרמיטים כמה שיותר מוקדם הכרחית בכדי להציל את רהיטי הבית מהם. גילוי וודאי של טרמיטים אפשרי רק על ידי אנשי מקצוע המנוסים בכך, עם זאת, ישנם סימנים מוקדמים אשר יכולים לרמוז לנו על הימצאותם של הטרמיטים. אם נתקלתם במשקופים מחוררים, סימני בוץ על קירות הבית, נסורת סמוך לרהיטי הבית וחורים ברהיטי עץ כנראה שיש לבצע אצלכם הדברת טרמיטים.

כיצד מתבצע איתור הטרמיטים בפועל?
מרגע שעולה החשד כי הבית שלכם נגוע בטרמיטים, כדאי להזמין מדביר מקצועי אשר יאתר את המזיק וידביר אותו. מדבירים בלתי מומחים בתחום בעודם משתמשים בטכניקת דפיקה על העץ בכדי לברר האם הינו חלול, אך שיטה זו אינה יכולה לגלות מתקפת טרמיטים בשלביה הראשונים ומומלץ בחום לפנות אל מדביר מומחה בתחום בעל אמצעים מתקדמים לגילוי והדברתם.

איתור טרמיטים בשיטות מתקדמות
ריסוס פור יו מבינים כי בכדי לבצע הדברת טרמיטים בצורה נכונה ראשית כל יש לאתרם. לכן, אנו משתמשים באמצעים אלקטרוניים מתוחכמים הכוללים מוניטורים ייחודים שפותחו בארה”ב ותפקידם לאתר את הטרמיטים. כך לדוגמא, המכשיר Termite Seeker 3 מאפשר לנו לזהות אפילו טרמיט בודד ולהגן על ביתכם במהירות הנדרשת. מכיוון שאנו מבינים כי הגילוי המוקדם הכרחי בפעילות ההדברה ויכול למנוע נזק רב אנו יכולים לבצע איתור של הטרמיטים גם מחוץ לבית ולהשמיד אותם שם.

ריסוס טרמיטים – לא מה שחשבתם
חברת ריסוס פור יו מתמחה באיתור, ניטור, מניעה והדברה של טרמיטים וצברה ניסיון ארוך שנים בטיפול בהם. כפי שפעולת איתור הטרמיטים נעשית באמצעות הטכנולוגיה הגבוהה ביותר שיש, כך גם פעולת ריסוס טרמיטים נעשית באמצעים מתוחכמים להפליא. הדברת טרמיטים אינה עניין של מה בכך והיא דורשת שילוב של טכניקות המשתנות בהתאם לממצאי הניטור. אם לדוגמא המקום התגלה כשורץ כבר בטרמיטים, אחת השיטות בהן נתמקד היא קידוח בעץ ויצירת חיץ באמצעות פח בין העץ לבין הקרקע ממנה מגיעים הטרמיטים. ההעדפה שלנו היא לא להגיע לשלב ההדברה אלא להתמקד במניעה מהטרמיטים להגיע לעץ, במסגרת טכניקות המניעה ניתן להזכיר התקנת מערכת צינורות תת קרקעית המונעת מהטרמיטים להגיע ומריחת חומצה ביצתית במהלך בניית העץ, כאשר כל אחת מהן מדירה את הטרמיטים משטחנו ומבטיחה את שלמות העץ בביתנו.
החברה מציעה לכם גם שיטות ניטור מתקדם מחוץ למבנה, באמצעות תחנות מוניטורים (ציוד אלקטרוני מתקדם ומוניטורים הנעוצים בקרקע)– הניטור מאפשר לגלות את הטרמיטים בשטח, בטרם יגיעו למבנה ובכך מניעת נזק רב עבורכם.

צריכים הדברה? השאירו פרטים ונחזור אליכם

פוסטים נוספים

ריסוס טרמיטים

כל מה שרציתם לדעת על הליך ריסוס טרמיטים בכל רחבי העולם ניתן למצוא מאות סוגים שונים של טרמיטים, אך בישראל מצויים רק כמה עשרות מינים

להמשך קריאה »

הדברת תיקנים

הדברת תיקנים – פתרון פשוט לבעיה ארוכת שנים ניתנו להם מספר שמות – תיקנים, מקקים או בלשון העם – הג’וקים, הם אחד החקרים הבלתי חביבים

להמשך קריאה »