הדברת נמלים

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הדברת נמלים – תשכחו ממה שהכרתם עד כה

נמלים הן חרקים טורדניות ומציקות שאין אחד אשר אוהב להיות בקרבתן. אם בעבר בישראל נמלים נחשבו רק לטורדניות הרי שכיום הן בהחלט יכולות להזיק לבריאותנו ולאיכות חיינו. נמלת האש הקטנה אשר הגיעה לישראל מדרום אמריקה והחלה את התפשטותה במדינת ישראל בשנת 2005 גורמת לגירויים קשים ובמקרים חריפים אף יכולה להוביל לתגובה אלרגית. למעשה כל נמלה אינה נעימה למגע ואין אחד אשר רוצה שמטבחו או ביתו ישרצו בנמלים. מכאן החשיבות הגדולה של הדברת נמלים נכונה וחכמה, אם בעבר היה נהוג להשתמש בשיטות ריסוס ‘פרימיטיביות’, הרי שכיום כל מדביר מקצועי מבין כי יש להעלות את איכות ההדברה רמה ולהילחם בנמלים באמצעים חריפים יותר.

הדברה ירוקה – הפתרון המושלם להדברת נמלים
אחד מהפתרונות הטובים ביותר נגד נמלים ונגד נמלי האש בפרט הוא הדברה ירוקה אשר משלבת מספר אלמנטים ומבטיחה את הדברת הנמלים. ירוק הוא לא רק צבע אלא גם שם כולל לתפיסת חיים אשר באה להבטיח שהסביבה לא תיפגע וכמובן להגן על בני האדם מחומרים כימיים אשר מזיקים לבריאותו. תפיסת חיים זו הינה בלב העשייה של ריסוס פור יו וניתן לראות זו בדוגמה של הדברה ירוקה של נמלים. הדברת נמלים ירוקה יכולה להיעשות ראשית כול על ידי חומרים מיוחדים בעלי רעילות נמוכה מאד לסביבה ולדיירי הבית אך מספקת להדברת הנמלים – שיטת הג’ל בה מצליחים לאתר ולטפל בקן באופן פשוט וללא צורך בפינוי ארונות הבית וללא ריסוס ברעלים קטלניים. אמנם השיטה נותנת אותותיה לאחר מספר ימים בלבד, אך היא יעילה יותר מריסוס ואף אינה פוגעת בסביבה ובדיירי הבית. בנוסף ניתן להשתמש באמצעים אלקטרוניים ייחודים אשר גם הם מרחיקים את הנמלים מהנכס וכמובן שאינם גורמים לנזק לבני האדם.

מקצועיות ושירות – שני המשתנים שמבטיחים הדברה איכותית
בריסוס פור יו אנו מאמינים כי הדברה בכלל והדברת נמלים בפרט צריכה להיות הן מקצועית והן בעלת שירות אמין ואיכותי. מבחינתנו ביטויים כגון מדביר תל אביב, מדביר גבעתיים או כל מקום אחר אינם חיוניים שכן הצלחתנו תלויה אך ורק בשביעות רצון לקוחותינו. אנו מתחייבים לעבודה איכותית ומקצועית ללא פשרות. כחלק מתפיסה זו אנו מספקים שירות לאורך כל שעות היממה, כל ימות השבוע (פרט לשבתות וחגים) וחורטים על דגלנו את ההדברה הירוקה ונותנים דגש עצום לנושא הבטיחות – אמנם הנמלים הן אכן מטרד נורא, אך אין כל סיבה כי גם חומרי ההדברה יהפכו למטרד ויפגעו בבריאותנו.

צריכים הדברה? השאירו פרטים ונחזור אליכם

פוסטים נוספים

ריסוס טרמיטים

כל מה שרציתם לדעת על הליך ריסוס טרמיטים בכל רחבי העולם ניתן למצוא מאות סוגים שונים של טרמיטים, אך בישראל מצויים רק כמה עשרות מינים

להמשך קריאה »

הדברת תיקנים

הדברת תיקנים – פתרון פשוט לבעיה ארוכת שנים ניתנו להם מספר שמות – תיקנים, מקקים או בלשון העם – הג’וקים, הם אחד החקרים הבלתי חביבים

להמשך קריאה »