הדברת תיקנים

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הדברת תיקנים – פתרון פשוט לבעיה ארוכת שנים

ניתנו להם מספר שמות – תיקנים, מקקים או בלשון העם – הג’וקים, הם אחד החקרים הבלתי חביבים עלינו ולא בכדי. התיקנים מהווים בעיית סניטציה ונושאים בקרבם מחלות אשר מסכנות את בריאותנו כמו את בריאות הצמחים שסביבנו. הם אוכלי כל ובעיה נוספת המגיעה עמם היא העובדה שיש להם יכולת הישרדות גבוהה להפליא עד כדי כך כי הם עמידים גם בפני רמות גבוהות של קרינה מייננת (כמעט פי מאה מאשר בני האדם). בארץ ניתן למצוא שני סוגים עיקריים של ג’וקים, התיקן האמריקאי והגרמני, ושניהם כאחד נמשכים אל בני אדם ומשגשגים בכל מקום בו בני האדם נמצאים וחיים. לכן הדברת תיקנים חייבת להיעשות בחכמה ותוך הפקדה על בחירה בחומרי הדברה נכונים.

גיליתם ג’וקים? אל דאגה!

גילוי ג’וקים בהחלט אינו נחמד בבית פרטי, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בעסק כגון מסעדה או קייטרינג, שם גילויים של תיקנים הוא כמעט קטסטרופה עקב ההשלכות על המוניטין ורווחיות העסק. אך אל דאגה, הדברת תיקנים הינה פשוטה יחסית וניתן לבצעה במהירות ובקלות על ידי מדביר מוסמך המשתמש בחומרים מתאימים תוך הקפדה על שימוש מקצועי בהם. ריסוס פור יו אף מספקים לכם גם אחריות להדברה, כך שגם אם לאחר ההדברה הג’וקים חזרו – אנו נגיע לטפל בהם פעם נוספת בחינם!

בריסוס פור יו מקפידים על הדברה תיקנים ירוקה

עבור ריסוס פור יו, בטיחות היא הדבר החשוב ביותר כאשר מדובר בהדברה של מזיקים, ולכן אנו מקפידים לעבוד עם חומרים המאושרים בחוק בלבד – חומרים מן האסכולה של הדברה ירוקה אשר בטוחים לא רק לבני אדם, אלא גם לחיות מחמד ולסביבתנו (גם לטווח הארוך). תיקנים לרוב מסתובבים במטבח בקרבת אוכל, לכן, צעדי הבטיחות הננקטים הם כפולים ומכופלים. ההדברה נעשית באמצעות חומרים ללא ריח, ללא צורך בפינוי הבית או פינוי ארונות המטבח. כמו כן, ניתן לשלב את הטיפול באמצעים אלקטרונים המשפיעים על התיקנים (ואינם משפיעים על חיות מחמד או על דיירי המבנה) – אלו מרחיקים אותם ממעונכם, מפחיתים את הצורך בחומרי הדברה ואף משמשים אתכם כאמצעי מניעה.
חשוב לזכור כי התיקנים מתרבים בקצב מהיר ביותר ועל כן מומלץ לטפל בהם בהקדם האפשרי.

צריכים הדברה? השאירו פרטים ונחזור אליכם

פוסטים נוספים

ריסוס טרמיטים

כל מה שרציתם לדעת על הליך ריסוס טרמיטים בכל רחבי העולם ניתן למצוא מאות סוגים שונים של טרמיטים, אך בישראל מצויים רק כמה עשרות מינים

להמשך קריאה »

הדברת תיקנים

הדברת תיקנים – פתרון פשוט לבעיה ארוכת שנים ניתנו להם מספר שמות – תיקנים, מקקים או בלשון העם – הג’וקים, הם אחד החקרים הבלתי חביבים

להמשך קריאה »