ריסוס טרמיטים

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כל מה שרציתם לדעת על הליך ריסוס טרמיטים

בכל רחבי העולם ניתן למצוא מאות סוגים שונים של טרמיטים, אך בישראל מצויים רק כמה עשרות מינים שונים, וכיום ניתן למצוא ריסוס מתאים לכל מין ומין מהם. מקום המגורים של הטרמיטים הוא לרוב מקום חשוך ואפל, לרוב באדמה או במחסנים חשוכים. הנזק העיקרי של הטרמיטים נגרם בשל המזון שלהם – עץ. טרמיטים יכולים לאכול רהיטים שלמים ללא כל בעיה ולעיתים אף לגרום לקריסה של בתים שלמים כתוצאה מאכילת העץ. לכן, אם יש לכם טרמיטים בבית, אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר ופנו אלינו כדי לפתור את הבעיה במהירות וביעילות רבה.

כיצד מבוצע ריסוס טרמיטים
ריסוס טרמיטים מבוצע בעזרת חומרי הדברה חזקים מאוד. חומרי ההדברה האלו מוחדרים אל האדמה וכך משמידים את כל הקן של הטרמיטים בצורה יעילה. אנו מבצעים את הריסוס בעזרת מכשור חדשני ומיוחד אשר מאפשר לנו לרסס כל פינה ופינה, וגם בעומק האדמה, בכדי להשמיד את הטרמיטים בבית שלכם אחת ולתמיד. כמובן, אנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות, חומרים אשר לא יזהמו את הסביבה ואת הגינה בבית שלכם ולא יגרמו נזק לכם או לבני המשפחה שלכם חלילה.

מהירות – הדבר החשוב מכל
ברגע בו אתם חושדים כי יש לכם טרמיטים בבית, אל תהססו ופנו אלינו באופן מיידי. ככל שתחכו הטרמיטים עלולים להתרבות ולגרום לנזק רב מאוד לבית ולרהיטים שלכם, דבר שעלול לגרום לכם לנזק כספי גדול. לכן, הזמינו ריסוס טרמיטים אשר יאפשר לכם להדביר את הטרמיטים בצורה יעילה.

עלות הריסוס
העלות של ריסוס טרמיטים הינה עלות אשר מושפעת מגורמים שונים כמו המקום בו נמצאים הטרמיטים, הגישה אל האדמה, הגודל של הגינה, מצב ההתפשטות של הטרמיטים ועוד. כל אלו יכולים להשפיע על המחיר ולכן לפני שנתחיל לבצע את העבודה נגיע אל המקום וניתן לכם הצעת מחיר אשר מושפעת מכל הגורמים הנ”ל ומותאמת בדיוק לצרכים שלכם. כמובן, במקרים כמו אלו, עליכם לזכור כי כל מחיר, הוא משתלם, לעומת הנזק הגדול שעלול לקרות אם לא תטפלו בזה.

צריכים הדברה? השאירו פרטים ונחזור אליכם

פוסטים נוספים

ריסוס טרמיטים

כל מה שרציתם לדעת על הליך ריסוס טרמיטים בכל רחבי העולם ניתן למצוא מאות סוגים שונים של טרמיטים, אך בישראל מצויים רק כמה עשרות מינים

להמשך קריאה »

הדברת תיקנים

הדברת תיקנים – פתרון פשוט לבעיה ארוכת שנים ניתנו להם מספר שמות – תיקנים, מקקים או בלשון העם – הג’וקים, הם אחד החקרים הבלתי חביבים

להמשך קריאה »